0212 594 10 72    
admin@arizabildirimi.com     Talep Formu

UYDU SİSTEMLERİ İLE İLGİLİ SORULARINIZI SORUN, USTALARIMIZ CEVAPLASIN

Uzmanlarımız bugüne kadar 16 soruyu cevapladı!
Eviniz veya işyerinizde ki çanak anten sorunlarınız ile ilgili problemleri bize yazın 24 saat içerisinde cevaplayalım!
08 Mayıs 2018
Uyduda sadece Avrupa kanallar var
Efendim benim sorum şöyle. Şimdi evimizde 3 tane televizyon var. 2 tane de çanak antenim var. bu antenlerin bir tanesi Türksat Türk kanallarını izlemek için kurdum. Diğerini de Avrupa yabancı kanalları izlemek için. bu televizyonların 2 tanesinde Avrupa çanağı yayınlarına bağlı ama diğerini bağlamadık. Şimdi efendim. o iki tane Avrupa çanağına bağlı olan televizyonlarım da u..
Nihat Kıyan
Cevaplar : 1
0 Defa Okundu
08 Mayıs 2018
Tuner çıkışı ne demek
Hocam ben sizlere br şey sormak istiyorum. Şimdi benim iki tane televizyonum var. bu televizyonların ikisi de bir tane çanak antene bağlı. Eski tüplü televizyonum canavar gibi çekiyor. hiç sorun yok. ama gel gör ki yeni televizyonum da Tuner çıkışı aşır yüklendi. Lütfen fişi çekiniz yazıyor. Nasıl yapacağım bunu ben? bana yardımcı olabilecek misiniz hocam? Birde tuner çıkış..
Şahin
Cevaplar : 1
3 Defa Okundu
08 Mayıs 2018
Televizyonu fabrika ayarına çevirdim, kanallar yüklenmiyor
Abi kanalları ben fabrika ayarlarına çevirdim ama artık televizyonun kanallarını arıyorum arıyorum boş. hiç kanal yüklenmiyor. eskiden azda olsa kanallarım vardı. arkadaşım da olan kanallar bende yoktu. bende kanalları fabrika ayarlarına getireyim zaten fabrikadan satılınca yeni yükleniyor ya o kanallar geri gelir dedim. ama televizyonu fabrika ayarlarına çevirince kanallar art..
Berna güldoğan
Cevaplar : 1
1 Defa Okundu
06 Mayıs 2018
Kanallar bazen çekiyor bazen de hiç çekmiyor
Televizyon kanallarım bazen çekiyor ama bazen de hiç biri çekmiyor. neden olduğunu hiç anlamadım. çektiği zaman bütün kanallar var hiç bir sorun yok. Ama kanallar gittiği zaman da bazen hepsi gitmiyor. star tv, atv fox hep çekiyor onlar gitmiyor. neden kanallar bazen çekiyor bazen de hiç çekmiyor sorununun nereden olduğunu bir türlü çözemedim...
Ferhat Konsola
Cevaplar : 1
7 Defa Okundu
23 Mart 2018
Televizyon kendi kendine kanalları siliyor
Merhaba ustacım. .......... Marka Televizyonum kendi kendine kanalları siliyor.. ben her defasında kanalları yeniden kuruyorum ve bir saat uğraşıp sıralama da yapıyorum. Ama sabah televizyonu açtığında kanal yok yazıyor...
Deniz
Cevaplar : 1
11 Defa Okundu
19 Mart 2018
Merkezi uydu sistemlerin de sinyal yok
Hocam yeni bina da oturuyoruz. Burada merkezi uydu siseri bağlı. Herkez sinyali var ama bizim evin sinyali kendiliğinden gitti. yukarı çıktım bir şey anlamadım bir dürü kablo vbar. B..
SERPİL GÜLOVA
Cevaplar : 1
4 Defa Okundu
Ustaya Soru Sor
Siz Sorun Biz Cevaplayalım!

Hemen Arayın!

En Kaliteli Hizmet & En Uygun Fiyat

Ev Ve İş yerlerine Hızlı Anten Uydu Servisi için, Bizi Arayın En Kısa Sürede Kapınıza Gelelim.

Çalışma Saatleri: Her Gün 08:00 & 22:00                                

TANITIM VİDEOSU