0212 594 10 72    
admin@arizabildirimi.com     Talep Formu

UYDU SİSTEMLERİ İLE İLGİLİ SORULARINIZI SORUN, USTALARIMIZ CEVAPLASIN

Uzmanlarımız bugüne kadar 24 soruyu cevapladı!
Eviniz veya işyerinizde ki çanak anten sorunlarınız ile ilgili problemleri bize yazın 24 saat içerisinde cevaplayalım!
18 Ağustos 2018
Televizyonu açınca diğer odada ki televizyonun kanalları gidiyor
Hocam Benim sorum şöyle. Konya da Toki binasına taşındım. Evimde 2 tane televizyon var. Ben bir tane televizyonu açınca diğer televizyonun kanalları gidiyor. ilk taşındığımız zaman bu sorun yoktu. biz her iki televizyonu da aynı anda izleyebiliyorduk. ama şu anda birini açınca diğer televizyonun bazı kanalları gidiyor. Mesela trt kanallarını açınca kanallar gidiyor. Ama trt ..
Kamil Asihan
Cevaplar : 0
2 Defa Okundu
09 Ağustos 2018
Kanallar gündüz çalışıyor akşam sinyal gidiyor
Merhaba ustacım. Benim televizyonum beni mi sevmiyor yoksa bana inat mı yapıyor anlamıyorum. Sabahtan akşama kadar benim hanım izliyor bütün kanalları çekiyor ve hiç gitmiyor. Ama ben akşam eve geşdğim de yemek yiyinceye kadar da çalışıyor ama ben televizyonun başına geçtiğim zaman bir kaç dakika sonra gidiyor. Bu her akşam değil ama çok fazla yapmaya başladı. Ne yapabilirim..
Bahadır Akyol
Cevaplar : 0
8 Defa Okundu
01 Ağustos 2018
Televizyonun ışığı yanmıyor
Televizyonu yeni satın aladık ama televizyonun ışığı yanmıyor ve ben bu konuda ne yapacağımı bilmiyorum ne olur bana yardım edin. fişi çıkarıp takıyoruz ama yine de ışık yanmıyor. Televizyonu alalı daha bir hafta bile olmadı ama böyle bir sorun olması çok tuhaf değil mi sizce? ..
Sibel
Cevaplar : 0
2 Defa Okundu
01 Ağustos 2018
televizyonun ışığı yanıp sönüyor ama açılmıyor
Usta Selamün Aleyküm. Dün elektrik gidip geldi ve televizyonun ışığı yanıp sönüyor ama açılmıyor. Kumandadan basıyoruz, televizyonun yanında ki düğmeden basıyoruz ama yine de aynı. Fişi çıkarıp taktığımız zaman kırmızı ışık yanmaya başlıyor. Ondan sonra da kumandanın standby tuşuna bastığımız da ışık maviye dönüşüyor. yanıyor ama açılmıyor. Televizyonun garantisi de yok. Nasıl ..
Adem polatlı
Cevaplar : 0
7 Defa Okundu
01 Haziran 2018
Çanak antenin önünde ağaç var!
Ustacım İyi akşamlar Hayırlı hafta sonları diliyorum Ben yeni bir eve taşındım çatıya çanak anten kurulumu için izin vermiyorlar buradan ayrılan eski kiracı bahçeye çanak anten montajı yaptırmış daha önceki Digiturk kullandığı için Digiturk yönünde bir problem yok önünde herhangi bir ağaç ve bina yok fakat ben Digiturk kullanmak istemiyorum Ben Türksat kullanacağım Ama Türksat..
Cumali halkali
Cevaplar : 0
29 Defa Okundu
30 Mayıs 2018
Televizyon kendiliginden kanal değiştiriyor
Abi bizim kendinden uydu cihazli televizyonumuz kendi kendine kanal değiştiriyor. Televizyon bozuk mu sizce? Yoksa başka birşey mi var. Siz geldiniz yapabilir misiniz? ..
Yener gulsu
Cevaplar : 0
25 Defa Okundu
Ustaya Soru Sor
Siz Sorun Biz Cevaplayalım!
Ustaya Soru Sor
Siz Sorun Biz Cevaplayalım!

HIZLI SERVİS

0212 594 10 72

Çalışma Saatleri: Her Gün 08:00 & 22:00                                

Ev Ve İş yerlerine Hızlı Anten Uydu Servisi için, Bizi Arayın En Kısa Sürede Kapınıza Gelelim.

TANITIM VİDEOSU